FitPark – CrossFit závod

crossfit-018

Jelikož mě zajímalo, co znamená CrossFit, tak jsem se rozhodl zúčastnit (jako divák samozřejmě) CrossFit závodu pořádaného Fit Parkem. Níže se můžete podívat na pár fotografií.

Starobělské Lurdy

lurdy-001

Při slunečné listopadové neděli proběhl v bělském lese běžecký závod „Bělské Lurdy“.  Jednalo se o první závod organizovaný spolkem „Bezva běh pro bezva lidi“ v bělském lese.

FC Baník vs. FK Příbram

Martin-Dostál

Na zápas mezi Ostravou a Příbramí se přišlo do městského stadionu podívat přes 3500 lidí. Když vezmeme v potaz, že na vstupenky byla akce 1+1 zdarma, tak si každý může udělat obrázek, jaká nálada panuje mezi fanoušky Baníku.

Větřkovický triatlon

triatlon-002

Při krásné slunečné neděli se účastním již šestého ročníku Větřkovického triatlonu. Zjišťuji, že tento ročník má rekordní účast a těším se na výkony sportovců. Velká chvála organizátorům, že se start neodkládá a začíná se včas.

FC Baník Ostrava proti FK Mladá Boleslav

Banik-Ostrava-vs-Mladá-Boleslav

V den utkání jubilejního 2000 zápasu klubu Baník Ostrava navštěvuji nové baníkovské útočiště – městský stadion Vítkovice. Jedná se o částečně nový a zrekonstruovaný stadión, který z vnějšku vypadá moderně a vkusně zapadá do městské části Vítkovic.

Foto lov

Svítání-se-srnkami

Jednoho březnového rána jsem se rozhodl vydat na svůj první foto lov volně žijící zvěře. Jako nezkušený fotograf této tématiky si nastavuji nízké cíle. Zmapovat terén, kde jakou zvěř můžu potkat a pokud zvěř náhodou mými hrošími kroky nevyplaším, tak se ji pokusím zachytit.

Amstaff, Německý ovčák a přátelé

Německý-ovčák-a-Amstaff

Je sobota ráno a přetože prší, jsme s kolegou Jiřím odhodláni vyrazit na výlet kolem Ondřejníku. Po počátečních organizačních obtížích konečně vyrážíme směr Metylovice, kde máme sraz s kamarádkou Pavlou a jejím manželem Lukášem.