Na zápas mezi Ostravou a Příbramí se přišlo do městského stadionu podívat přes 3500 lidí. Když vezmeme v potaz, že na vstupenky byla akce 1+1 zdarma, tak si každý může udělat obrázek, jaká nálada panuje mezi fanoušky Baníku. Do zápasu vykročili Baníkovští hráči ofensivně, vytvářeli si akce a jedna po střele Patrika Mišáka skončila na tyči příbramské branky. Zlomový bod utkání přišel v 20. minutě, kdy příbramský hráč Rezek  dostal tvrdou přihrávku před branku a nekompromisně zakončil.

Po poločase měli Baníkovští hráči nějaké příležitosti vstřelit branku, jako například střela Francise Narha. Bohužel příbramský brankář Aleš Hruška všechny pokusy vychytal.

V průběhu druhého poločasu do hry naskočil poprvé v lize mladý nadějný Baníkovský odchovanec Marek Szotkowski. Vytvořil si několik příležitostí a oživil tak útočnou snahu Baníku.

Snaha Baníku nebyla oceněna, v 84 minutě dostali druhou branku a zápas skončil za stavu 0:2